Tiltai, tiltas, viadukas, viadukai, remontas, rekonstrukcija, tunelis, tuneliai, dažymas, metaliniai, metalinis, gelžbetoniniai, gelžbetonis, hidroizoliacija, pralaida, dauda, atramos, ramtai, kokybės, sistema, perdanga, poliai, vibro, smėliasrovė, srautiniu, srautinis, plukdymas, pontonas, pontonai, gofruota, gofruotos, arkinė

Įjungti garsąIšjungti garsą
UAB „Viadukas“

Tunelio g. 4a, Vilnius
» Raskite mus žemėlapyje
Tel. (8-5) 213 89 31
El. paštas: info@viadukas.lt

Kontaktai

UAB "Viadukas"
Tunelio g. 4A, Vilnius LT-03153
Tel. (8-5) 213 89 31
El. paštas: info@viadukas.lt
 

 

Direktorius

Arvydas Miškūnas
Tel. (8-5) 213 89 31
Mob. tel. (8-610) 34 552
El. paštas: arvydas@viadukas.lt

 

Techninis direktorius

Darius Virkutis

Tel. (8-5) 213 89 31
Mob. tel. (8-686) 15 944
El. paštas: darius@viadukas.lt


Konsultantas

Gediminas Juozas Marinskas
Tel. (8-5) 213 89 31

  

Personalo skyriaus vadovė

Jurgita Kovalevska
Tel. (8-5) 213 89 31
Mob. tel. (8-653) 37 393
El. paštas: jurgita@viadukas.lt

  

Techninio skyriaus viršininkas/vadovybės atstovas kokybei ir aplinkosaugai
Vidmantas Gamulėnas
Tel. (8-5) 213 89 31
Mob. tel. (8-682) 66 162
El. paštas: vidmantas@viadukas.lt

 

Komercijos ir ūkio skyriaus

viršininkas
Viačeslav Kovalevskij
Mob. tel. (8-698) 39 278
El. paštas: slava@viadukas.lt

 

Vyriausioji finansininkė

Edita Česlava Poplavskienė
Mob. tel. (8-618) 46 933
El. paštas: buhalterija@viadukas.lt


 


 

Vyriausiasis mechanikas

Jaroslav Buiko                                       

Mob. tel. (8-686) 09 021
El. paštas: jaroslav@viadukas.lt

 

Energetikas

Arturas Koter
Mob. tel. (8-615) 29 327

El. paštas: arturas.koter@viadukas.lt

 

Teisininkė
Gitana Gudaitė
Mob. tel. (8-698) 03 010
El. paštas: gitana@viadukas.lt

 

Techninio skyriaus inžinierė
Svajūnė Gruodienė
Tel. (8-5) 213 89 31
Mob. tel. (8-618) 41 268
El. paštas: svajune@viadukas.lt

 

Inžinieriai:

Artūras Nemanius         

Mob. tel. (8-694) 38 745
El. paštas: arturas.nemanius@viadukas.lt

 

Vaidas Kozmenas

Mob. tel. (8-687) 38 574

El. paštas: vaidas.kozmenas@viadukas.lt

 

Edmundas Beivydas

Mob. tel. (8-611) 64 579

El. paštas: edmundas@viadukas.lt

 

Gediminas Kartanas

Mob. tel. (8-616) 43 539

 


  

 

 



Klaipėdos skyrius
Šilutės pl. 15A, Klaipėda
El. paštas: klaipeda@viadukas.lt

 

Klaipėdos skyriaus viršininkas
Arvydas Biesevičius

Mob. tel. (8-698) 11 327
El. paštas: arvydas.biesevicius@viadukas.lt

 

Vadybininkas
Ramūnas Majus

Mob. tel. (8-616) 28 994

El. paštas: ramunas@viadukas.lt

 


 

 

 

Inžinieriai:
Aleksandr Batiuškov
Mob. tel. (8-612) 98 343

El. paštas: aleksandr@viadukas.lt


Donatas Kuodys
Mob. tel. (8-682) 67 546

El. paštas: donatas@viadukas.lt


 

 
http://www.dreams.lt