Tiltai, tiltas, viadukas, viadukai, remontas, rekonstrukcija, tunelis, tuneliai, dažymas, metaliniai, metalinis, gelžbetoniniai, gelžbetonis, hidroizoliacija, pralaida, dauda, atramos, ramtai, kokybės, sistema, perdanga, poliai, vibro, smėliasrovė, srautiniu, srautinis, plukdymas, pontonas, pontonai, gofruota, gofruotos, arkinė

Įjungti garsąIšjungti garsą
UAB „Viadukas“

Tunelio g. 4a, Vilnius
El. paštas: info@viadukas.lt

Apie mus

UAB "Viadukas" stato, rekonstruoja ypatingos svarbos statinius: geležinkelio ir automobilių kelių tiltus, tunelius, pontoninius tiltus (perkėlas), kabančius ir vantinius tiltus, viadukus, pėsčiųjų požemines ir virš žemės paviršiaus iškeltas perėjas (inžinerinių statinių perdangų ilgis neribojamas), vandens, uostų ir upių visų rūšių transporto terminalus (išskyrus inžinerinius tinklus ir pastatus), hidrotechninius statinius (IV sudėtingumo klasės) bei nuotekų valomuosius įrenginius.

 

UAB "Viadukas" viena iš seniausių Lietuvos įmonių, statanti ir rekonstruojanti tiltus, viadukus, tunelius. Įmonė įkurta 1946 metais ir pavadinta 446-uoju tiltų statybos būriu. Pagrindinė jos veikla buvo karo metu sugadintų tiltų ir viadukų atstatymas. 1970 m. ji tapo 24-uoju tiltų statybos būriu, 1991 m. – valstybine įmone "Viadukas", 1993 m. – bendra Latvijos-Lietuvos įmonė "Viadukas", 1996 m. – UAB "Viadukas", o 1998-aisiais – UAB "Viadukas". Per 60 metų pastatė 1570 m. geležinkelio tiltų, 5748 m. automobilių kelių tiltų ir 5787 m viadukų bei pėsčiųjų tiltų, suremontavo 1252 m tiltų ir viadukų. Vilniaus mieste pastatė 21 viaduką, septyni iš jų – geležinkelio ir tris tiltus per Nerį su metaliniu angos denginiu.
 

 
http://www.dreams.lt